ZVÝŠENÁ NÁSTUPNÍ MZDA A JEŠTĚ LEPŠÍ PODMÍNKY V TPCA KOLÍN!

Firma Manpower
Kontaktní osoba Jiří Havránek
RegionJihomoravský, Jihočeský, Karlovarský, Královéhradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Vysočina, Zahraničí, Zlínský, Ústecký

Detail pozice

Práce snů v automobilce budoucnosti čeká právě na Vás!

Pokud jste i Vy správný "autonadšenec", jistě se rád připojíte do týmu TPCA. Náplní Vaší práce bude výroba dílčích částí automobilu a jejich kompletace. Pokud nemáte žádné zkušenosti, vůbec to nevadí. Máme připravený systém školení a nastavené postupy. Nemusíte se tak ničeho bát.

Montážní linka se nachází kousek od Kolína v obci Ovčáry. Pravidelně k nám jezdí MHD, která staví přímo před závodem.

Požadujeme

Pokud nemáte žádné zkušenosti, vůbec to nevadí. Máme připravený systém školení a nastavené postupy. Nemusíte se tak ničeho bát.

Nabízíme

Kromě super práce a nových přátel získáte:

- nástupní mzdu 22 500 Kč
- pravidelný výdělek až 30 600 Kč
- zaměstnanci jsou pro nás důležití. Ochotu se přestěhovat nebo dojíždět oceníme formou příspěvku ke mzdě navíc.
- ušetříte i díky dotovanému závodnímu stravování, kdy Vás teplé jídlo vyjde na 27 Kč. V prostorách automobilky jsou též vybavené odpočinkové zóny s dotovanou kávou.
- máte rád dobrou hudbu? Každý rok pořádáme TPCA Beatfest a další firemní a teambuildingové akce, kde poznáte své kolegy a nadřízené i z jiného pohledu a odpočinete si.
- pro případ nemoci nadstandardní lékařskou péči včetně očkování, zubaře či fyzioterapie
- zdarma pracovní obuv a oblečení

... a hlavně život v jednom z nejlepších měst pro život - Kolíně. Hromady obchodů a restaurací, plavecký bazén, fotbalový a hokejový stadion, školy, školky, prostě všechno, co je pro spokojený život třeba. Po odpracování půl roku navíc můžete zažádat o městský byt.