ZENTIVA HLEDÁ ZKUŠENÉ OPERÁTORY VÝROBY!

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Hlavní město Praha
Kontaktní osoba Team Assistant
Kontaktní telefon (+420) 242 456 650

Detail pozice:

POPIS POZICE
Máte zkušenost s prací ve výrobě a hledáte změnu?
Chcete mít jistotu a stabilní zázemí?
Dokážete se přizpůsobit směnnému provozu?

Pokud jsou Vaše odpovědi na výše zmíněné otázky ANO, pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi obratem spojíme!

Co máte jako OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY na starosti?
* obsluha balící linky
* administrace výrobní dokumentace
* doplňování materiálu

Mzda: 25 300 Kč + příplatky cca 2 400 Kč za třísměnný provoz, příspěvek na kulturu 10 000 Kč/rok, roční bonus a další benefity, viz níže.

Lokalita: Praha 10

POŽADAVKY
* zkušenosti s prací ve výrobě velkou výhodou
* manuální zručnost - šikovné ruce a bystrý úsudek
* ochota práce ve směnném provozu

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
* PŘÍSPĚVEK NA UBYTOVÁNÍ 36 000 Kč v případě stěhování za prací
* ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ nového zaměstnance 30 000kč
* PŘÍPLATKY průměrně 2 400 Kč za třísměnný provoz
* ROČNÍ BONUS v průměru ve výši jednoho Vašeho platu
* TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
* OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
* FLEX PROGRAM (kulturní vyžití) ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 13-21-308436/FB

Další informace