VÝVOJÁŘ - REACT

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Ostrava-město
Kontaktní osoba Team Assistant
Kontaktní telefon (+420) 595 131 777
RegionMoravskoslezský

Detail pozice:

POPIS POZICE
Hledáme nového parťáka do DevOps týmu!

Budeš součástí mezinárodního týmu, který se zabývá agilním a stabilním vývojem.

Nynější projekt zahrnuje vývoj nových webových aplikací pro e-byznys. Počítej ale i s drobnou údržbou stávajících systémů.

POŽADAVKY
Od Tebe na oplátku očekáváme:

- vzdělání v oblasti informačních technologií
- komunikativní úroveň angličtiny (budeš pracovat v mezinárodním týmu)
- alespoň 2letou praxi v oblasti agilního vývoje
- znalost technologií: JavaScript, React, SQL, NodeJS, Git, Jenkins, Travis, apod.)
- ochotu cestovat

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
K tomu Ti navíc nabídneme:

- roční bonus
- parkovací místo
- flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- po domluvě možný Home office
- stravenky
- cafeteria system
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- přístup k nejmodernějším technologiím
- účast na prestižních projektech

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 4-10-305866/FB

Další informace