Výrobní Manager - automobil pro soukromé účely

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Mladá Boleslav
Kontaktní osoba Štěpánková Jana
Kontaktní telefon (+420) 489 208 931

Detail pozice:

POPIS POZICE
Pracujete v automotive výrobě, máte zkušenosti s vedením lidí a chcete se ve své kariéře dál posunout? Nabízíme až 140 000 Kč a služební vůz a další benefity! Pokud se nebojíte nových výzev, pak nám napište!

Hledáme nového kolegu na pozici VÝROBNÍ MANAGER

Co Vás čeká a co bude náplní Vaší práce:

- efektivní koordinace výrobního programu
- řízení týmu cca 100 podřízených
- odpovědnost na svěřený rozpočet
- odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních návodů
- budete vystupovat jako oficiální zástupce závodu vůči zákazníkům

POŽADAVKY
Praxe na obdobné pozici aspoň 4 roky
Angličtina pro denní komunikaci
Prokazatelné zkušenosti s vedením týmu
Ochota cestovat (také do zahraničí)

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* prémie a 13. plat (vyplácený semestrálně)
* možnost profesního růstu
* další odborné vzdělávání
* příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvek na stravování
* jazykové kurzy
* po prvním roce 1 týden dovolené navíc

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 11-21-289431/FB