Vedoucí údržby forem

Firma Manpower
Kontaktní osoba Barbora Knihová
Kontaktní telefon +420 727 810 545
RegionOlomoucký

Detail pozice

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

- Budete mít na starosti vedení údržbářů (přibližně 3 lidí)

- Budete telefonicky a prostřednictvím e-mailu komunikovat s dodavateli - o nástrojích,nářadí

- Vaším úkolem bude rozpoznání problému a jeho samostatné vyřešení včetně případného objednání potřebných součástek, odeslání formy na opravu

Požadujeme

Co od Vás požadujeme?

- Předchozí zkušenosti na obdobné pozici

- Znalost vstřikolisovacích forem - zkušenost s jejich opravou (otevření, rozebrání, vyčištění, oprava)

- Znalost strojů a nářadí v oddělení údržby

- Komunikativní znalost angličtiny, kterou využijete na denním pořádku, například při komunikaci s vedením společnosti

- Výhodou znalost CNC strojů

Nabízíme

Co získáte Vy?

- Budete mít možnost pracovat ve společnosti která neustále roste a posouvá se vpřed. Získáte možnost dalšího posunu a růstu.

- Různé formy vzdělávání a kurzů (jazykové, profesní či vzdělávání od kolegů z mateřské společnosti)

- Pružnou pracovní dobu

- Stravenky, navyšování dovolené podle odpracovaných let, firemní večírky