VEDOUCÍ EXPEDICE

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Třebíč
Kontaktní osoba Koláček Štěpán
Kontaktní telefon +420 567 588 913

Detail pozice:

POPIS POZICE
Jste člověkem se zkušenostmi z logistiky nebo expedice?

Nebojíte se vést tým pracovníků a podílet se na tvorbě strategie řízení logistiky?

Vaším úkolem bude:

- organizace uskladnění a expedice výrobků
- plánování nakládky
- komunikace s dodavateli
- řízení externích skladů
- analýza logistických procesů a zvyšování efektivity
- zastupování v celních řízeních

POŽADAVKY
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- minimálně 3 roky praxe ve vedoucí pozici v oblasti logistiky/expedice
- znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B1
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- schopnost řešit akutní problémy - reagovat rychle na vzniklé situace
- organizační a komunikační schopnosti
- odolnost vůči stresu, analytické myšlení

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
5 týdnů dovolené
13. plat dle výsledků firmy
Pružná pracovní doba
Příplatek na dopravu až 4500Kč za měsíc dle vzdálenosti od firmy
Příspěvek na volnočasové aktivity formou kafeteria
Příspěvek na životní / penzijní pojištění
Bezúročná firemní půjčka
Příspěvek na stravování a jazykové vzdělávání
Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 6-13-309600/FB