UX/UI designer/ka mobilních aplikací

Firma Česká spořitelna, a.s.
Místo pracoviště Poláčkova 1976 2 Praha Krč 14000
Kontaktní osoba Aneta Pešková
RegionPraha

Co Vás čeká za práci?

  • komunikace se stakeholdery i koncovými uživateli a zjišťování jejich potřeb
  • příprava návrhů a designů produktů
  • testování vytvořených návrhů s koncovými uživateli a zapracovávání jejich potřeb do produktů a aplikací
  • stanete se členem velkého UX týmu a budete zlepšovat produkty a procesy v celé organizaci

Co od Vás očekáváme?

  • výborné komunikační dovednosti, jasné a srozumitelné vyjadřování a dobré prezentační schopnosti
  • zaměření na zákazníka (na reálného uživatele koncového produktu) a znalost přístupů k návrhu produktu jako jsou HCD, Design thinking apod.
  • zkušenosti s návrhem mobilních aplikací pro platformy iOS a Android
  • zkušenosti s prototypovacími a grafickými nástroji jako je Figma, Sketch, Adobe Xd apod. pro tvorbu wireframů, návrhu UI, práci s design systémy nebo vektorovou grafikou
  • vizuální cítění a schopnost navrhovat a zhmotňovat myšlenky a nápady

Co Vám nabízíme:

  • práci na inovativních aplikacích a produktech, které hýbou světem bankovnictví
  • stát se součástí velké komunity UX designerů, která se pravidelně schází, inspiruje a rozšiřuje své znalosti
  • práci ve vlastní usability laboratoři, ve které testujeme naše návrhy a produkty se skutečnými uživateli

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 120 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem - Leo Express, občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších