údržbář

Firma TRCZ s.r.o.
Místo pracoviště Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2
Kontaktní osoba Jaroslava Matoušková, personální oddělení
Kontaktní telefon +420 416 421 201
RegionÚstecký

NÁPLŇ PRÁCE: o opravy zařízení výrobních linek o dodržování plánu prevencí, udržovací a modifikační práce o spolupráce s externími zaměstnanci POŽADUJEME: o vyučen v technickém oboru o praxe v oboru elektro (nebo strojní) - výhodou o platná vyhláška 50 §5 a výše - výhodou o znalosti systému řídících obvodů měření a regulace výhodou - výhodou znalost technické dokumentace o spolehlivost o manuální zručnost NABÍZÍME: o práci v mezinárodní společnosti v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce o zaměstnanecké benefity (stravování s dotací, příspěvky na penzijní připojištění, závodní lékařská péče…) o pravidelnou mzdu o 4 týdny dovolené (+ 1 týden navíc za odpracované roky) NÁSTUP: ihned. Způsob prvního kontaktu: osobně každé úterý v 10.30 hod.