Testing expert/ka - Digitální a pobočkové prodeje

Firma Česká spořitelna, a.s.
Místo pracoviště Antala Staška 1292 32 Praha Krč 14000
Kontaktní osoba Aneta Pešková
RegionPraha

Co budete dělat:

  • budete provádět manuální SIT testy a současně s tím budete
  • vytvářet, udržovat a vyhodnocovat automatizované testy
  • budete průběžně informovat o stavu testů a defektů
  • budete denně komunikovat s týmem
  • umožníme vám rozvíjet se i mimo testing (T-shape)

Co od Vás očekáváme?

  • znalost test analýzy, přípravy a designu testovacích scénářů
  • znalost standardů, metodiky v oblasti testování a defekt managementu
  • spolupráci s týmem, samostatnost, pečlivost, chuť se učit, otevřenost a schopnost přijímat zpětnou vazbu
  • uvítáme předchozí zkušenosti s test automatizací, popř. zájem rozvíjet se v této oblasti
  • výhodou je znalost: Angular, React, Python/Pytest, SOAP UI, Chromium, Postman

U nás získáte:

  • praxi v IT oblasti v největší české bance
  • možnost flexibilní pracovní docházky
  • teambuildingové akce, zajímavé workshopy a jazykové kurzy
  • příležitosti vyvíjet aplikace pro velké množství (miliony) klientů v České republice, kteří aplikaci využívají skutečně každý den

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 120 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem - Leo Express, občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších