TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Kladno
Kontaktní osoba Günther Robert
Kontaktní telefon +420 567 588 914
RegionStředočeský

Detail pozice:

POPIS POZICE
Máte zkušenost v seřizování CNC strojů? Rádi byste pracovali ve společnosti s nejmodernějšími technologiemi? Sériová výroba vám není cizí? Orientujete se ve výkresové dokumentaci a řídících systémech SIEMENS a FANUC? Jste ochotni převzít zodpovědnost za svůj návrh technologie? Pokud ano, tak v tom případě nám pošlete váš strukturovaný životopis.

Pokud budete úspěšní ve výběrovém řízení, vaší náplní práce bude:

- zavádění nových výrobků ve výrobě
- kontakt s dodavateli strojů a příslušných technologií
- zodpovědnost za návrh technologií a celkový dohled
- výpočty obráběcích časů a technologie dle výkresové dokumentace
- práce v programech SIEMENS, FANUC
- spolupráce s oddělením kvality a obchodního oddělení
- dodržování standardů ISO

Nástup možný ihned!

POŽADAVKY
- SŠ/VŠ technického směru
- praxe se seřizováním CNC strojů
- znalost třískového obrábění
- orientace v systémech SIEMENS, FANUC
- schopnost samostatného řízení projektů
- AJ výhodou

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- každoroční valorizace platu
- závodní stravování
- placené vzdělávání

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 6-30-301359/FB

Další informace