TECHNOLOG 35 000 Kč/měs.

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Jihlava
Kontaktní osoba Günther Robert
Kontaktní telefon +420 567 588 914
RegionVysočina

Detail pozice:

POPIS POZICE
Příležitost pro Technology pro proces lisování. Pokud si vybereme právě Vás, tak vaší náplní práce bude:

- komunikace se zákazníky a nástrojárnou
- přezkum technických a technologických specifikací poptávky + vyhotovení cenové nabídky za lisovnu
- tvorba výrobní dokumentace a technologických postupů
- provádění zkoušek forem a podílení se na optimalizaci výrobního procesu

POŽADAVKY
- SŠ nebo vyučení v technickém oboru
- praxe v oboru výhodou
- komunikativní schopnosti, kreativnost
- manuální zručnost.

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- 25 dní dovolené
- dotované závodní stravování
- 13. mzda + další benefity
- náborový příspěvek 5000 Kč
- příspěvek na dopravu 500 až 1500 Kč/měs.
- příplatek za zdraví 500Kč

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 6-30-305983/FB

Další informace