TECHNIK ZÁKAZNICKÉ KVALITY - AŽ 40 000 KČ - RANNÍ SMĚNA

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Kladno
Kontaktní osoba Šišková Júlia
Kontaktní telefon (+420) 242 456 610
RegionStředočeský

Detail pozice:

POPIS POZICE
Máte zkušenosti v oblasti kvality a chcete se zaměřit, nebo pokračovat v zákaznické kvalitě? Pro středně velkou výrobní společnost v okrese Kladno hledáme:

TECHNIKA ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Zašlete nám svůj životopis, spojíme se s Vámi a prodiskutujeme podrobnosti.

Na této pozici budete zodpovědní za:
- zajišťování standardů kvality
- podporu při zavádění nových výrobků a změn
- vyhodnocování ukazatelů kvality
- vytváření a vedení dokumentace

POŽADAVKY
- středoškolské, nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření
- zkušenosti v oblasti kvality ve strojírenství (výhodou automotive)
- znalost práce s měřícími prostředky a orientace v technické a výkresové dokumentaci
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- znalost nástrojů kvality: FMEA, systémy kontrol, 8D, APQP, ISO 9000, nebo ISO TS
- řidičský průkaz
- francouzština výhodou

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- 13. plat
- 23 dní dovolené
- stravenky
- příspěvek na dopravu
- jazykové vzdělávání
- mobil
- možnost ubytování (v případě potřeby)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 2-30-306081/FB

Další informace