Technicko - Obchodní zástupce pro technologii

Firma Manpower
Kontaktní osoba Denisa Hájková
RegionPraha

Detail pozice

Co budete dělat?

- Prodej technologie pro prádelny a čistírny oděvů

- Bude na Vás udržovat výborné vztahy se stávajícími zákazníky a oslovování nových

- Řešení obchodních podmínek a technických specifikací tak, aby byl zákazník spokojen a společnost byla schopná dostát požadované kvalitě

- Technická podpora zákazníkům

- Předpoklad posunu na Vedoucího obchodního oddělení (v rámci dvou let)

Požadujeme

Na výkon této pozice je pro klienta důležitý zájem o technologii a techniku. Nemusíte plynně hovořit anglicky, stačí mírně pokročilá znalost.

Tato pozice hraje pro firmu důležitou roli, proto oceníme Vaše předchozí zkušenosti na obdobné pozici, profesionální a zodpovědný přístup k práci a v případě potřeby ochotu cestovat po celé ČRŘP skupiny B je tedy nezbytný.

Nabízíme

- Zázemí zavedené a úspěšné firmy s více než 20ti letou tradicí na českém trhu

- HPP, a pokud se po zkušební době osvědčíte a ve firmě se Vám bude líbit, pak Vás čeká ihned smlouva na dobu neurčitou

- Nástupní plat 27.000 – 33.000,- (záleží na Vaších zkušenost) + provize z prodeje

- Stravenky, 4 týdny dovolené a sem tam nějaký ten home office, služební automobil i k osobnímu použití

- Pracovní doba pondělí – pátek 7:30 – 16:00 nebo 8:00 – 16:30

- Posun na vedoucího oddělení v rámci dvou let

- Kvalitní stroje a zařízení, které se snadno prodávají, a ke kterému máte podporu ze strany mateřského výrobního závodu

- Lokalita – Praha 3

Další informace