Technici v ostatních průmyslových oborech

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Jihlava
Kontaktní osoba Stejskalová Jitka
Kontaktní telefon +420 567 588 913
RegionVysočina

Detail pozice:

POPIS POZICE
Hledáme šikovné uchazeče, kteří mají zájem o práci v Jihlavě na hlavní pracovní poměr nebo o brigádu. Žádné směny - pouze RANNÍ.

Náplní Vaší práce bude:
- pomocné práce ve výrobě v dřevozpracujícím podniku
- práce v jednosměnném provozu (6-14)
- místo výkonu práce Jihlava
- nástup ihned nebo dle dohody

POŽADAVKY
- manuální zručnost
- spolehlivost, zodpovědnost
- vzdělání a praxe v truhlářství výhodou nikoli podmínkou

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- práce v čistém prostředí
- možnost získání praxe

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Referenční číslo: 6-19-222106/FB

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace