Strojník

Firma Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
Místo pracoviště Nemocnice Jablonec nad Nisou, Nemocniční 4446/15, 46601 Jablonec nad Nisou 1
RegionLiberecký

STROJNÍK Náplň práce: - plánování prohlídek, oprav a seřízení vyhrazených technických zařízení - řešení vzniklých poruch, závad, příp. havárií na vodovodní a plynové instalaci, mechanických a technických zařízeních - obsluha a údržba parních kotlů - opravy topení kotelen a veškerého příslušenství, kanalizace a odpadní jímky - čištění strojního zařízení a úklid provozních prostor - vedení provozní dokumentace k opravám a provozu technických zařízení Směnnost: - nepřetržitý provoz Požadujeme: - vzdělání v oboru elektrikář, strojník nebo elektrotechnické práce - optimistický přístup k práci - schopnost týmové práce Uvítáme - praxi v oboru - samostatnost, spolehlivost, komunikativnost - strojnický průkaz, topičský průkaz Nabízíme: - přátelský kolektiv - zázemí stabilní organizace - zaměstnanecké stravování - čerpání z fondu FKSP (příspěvek na rekreaci, masáže, tábory pro děti, penzijní pojištění) - 3 dny pracovního volna (po roce zaměstnání) Nástup do pracovního poměru – dle dohody V případě zájmu o volné pracovní místo nebo pro bližší informace kontaktujte vedoucího Velínu: Jiří Zadražil – tel:483 345 155 mobil: 720 976 614, email: jiri.zadrazil@nemjbc.cz