Stáž Trainee - programování a úpravy v programu MS Access - Praha

Firma VZP ČR

Náplň práce

  • programování a úpravy v programu MS Access
  • komunikace s uživateli a poskytování pravidelných informací

Požadujeme

  • stáž je určena pro studenty nebo absolventy SŠ/VŠ
  • analytické myšlení
  • výborná znalost MS Excel
  • expertní znalost MS Acces včetně tvorby aplikací
  • návrh tabulek a jejich struktury
  • tvorba dotazů, tvorba formulářů včetně obslužných procedur VBA, tvorba sestav
  • vytváření maker
  • tvorba vlastních procedur a funkcí pomocí VBA
  • import a export dat
  • úprava rozhraní MS Access
  • znalost SW Paradox výhodou
  • komunikativnost, schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • skvělou příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice 
  • silné a stabilní zázemí perspektivní společnosti
  • moderní pracoviště v Praze
  • spolupráci formou DPČ – úvazek 0,5
  • zajímavou pracovní zkušenost v rámci projektového týmu

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět pomocí odpovědního tlačítkal

Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte proč se zajímáte o danou pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás.