SQL Administrátor

Firma Manpower
Kontaktní osoba Tereza Nováková
RegionPraha

Detail pozice

Vaše náplň práce bude:

  • zodpovědnost za bezchybný provoz databází a operačních systémů Windows a jejich zálohování
  • Spolupráce při navrhování systémů a databází
  • Řešení incidentů a požadavků na služby, vytváření a udržování technické dokumentace, řešení problémů uživatelů
  • Spolupráce při testování aplikací v oblasti infrastruktury
  • Spolupracujte v rámci bezpečnostních a IT auditů

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání (ideálně technické)
  • Angličtina - B1
  • Zkušenosti ideálně alespoň 5 let v podobné pozici
  • Konsolidovaná zkušenost s řízením systému Windows Server OS
  • Odborné znalosti MS SQL Serveru
  • Dobrá znalost zálohování dat
  • Znalost síťových protokolů a služeb. (TCP / IP, DNS, DHCP ...)

Nabízíme

Co Vám nabídneme?

  • Práci v zajímavé stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • 3 sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Multisport card