SPECIALISTA ÚVĚROVÝCH PRODUKTŮ_MLADÁ BOLESLAV, NYMBURK

Firma Česká pojišťovna a.s.
Kontaktní osoba Lada Velcová
RegionStředočeský

SPECIALISTA ÚVĚROVÝCH PRODUKTŮ - NYMBURK, MLADÁ BOLESLAV

Máte zkušenost s hypotečními a spotřebitelskými úvěry a baví vás kontakt s lidmi?
Máme pro Vás skvělou pracovní příležitost: SPECIALISTA ÚVĚROVÝCH PRODUKTŮ v lokalitě Mladá Boleslav, Mělník , Nymburk, Poděbrady

Co budete dělat?

  • Koordinovat nabídky hypotečních a spotřebitelských úvěrů ve svěřeném regionu
  • Akvizici vlastních hypotečních klientů
  • Spolupracovat s bankami a uzavírat hypotéky a úvěry předané (tipaři - ostatními obchodníky z daného regionu
  • Poskytovat kompletního poradenský servis klientům (prodej hypoték, spotřeb. úvěrů, pojištění, investic)

Co musíte splňovat?

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Schopnost věcné komunikace a argumentace, příjemné vystupování
  • Zápal pro úspěšnou práci přinášející mimořádný výdělek
  • Samostatnost, osobní zodpovědnost, flexibilitu, loajalitu
  • Předchozí praxe v oboru
  • ŘP sk. B a vlastní automobil

Co vám nabízíme?

  • Zajímavou práci v prostředí moderní a prosperující společnosti
  • Fixní nadprůměrnou odměnu + atraktivní provize z uzavřených obchodů
  • Komplexní systém vzdělávání a tréninků směřující k profesnímu rozvoji v oblasti finančních produktů
  • Široké portfolio kvalitních produktů nejvýznamnější pojišťovny v ČR a jejich dceřiných společností
  • Spolupracujeme s největšími bankami na českém trhu
  • pracoviště: dle dohody - MLADÁ BOLESLAV nebo NYMBURK
  • Česká pojišťovna a.s.obsazuje pozici pro dceřinou společnost ČP Distribuce a.s.
  • nástup: dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Obrázek v inzerátu

detail-3