Sociální pracovník/ce

Firma Charita Moravská Třebová
Místo pracoviště Charita Moravská Třebová - Linhartice, Linhartice 133, 571 01 Moravská Třebová 1
Kontaktní osoba Kateřina Vašková
Kontaktní telefon +420 734 797 498
RegionPardubický

NÁPLŇ PRÁCE: provádění sociální práce s klienty, spolupráce s rodinami klientů a s externími organizacemi, terénní a ambulantní soc.práce - zpracovávání sociálního šetření, soc. terapeutické činnosti, nácviky, podpora klientů, doprovody, vedení individuálních a skupinových aktivit s klienty, rozhovory, vedení dokumentace, zpracovávání vnitřních metodik, odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb, práce v souladu s platnými Standarty kvality soc. služeb POŽADAVKY: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B podmínkou - aktivní řidič VŠ nebo VOŠ nejlépe v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb.), popř v oboru psychologie, speciální pedagogika či jiného humanitního oboru schopnost samostatné i týmové práce, empatie, odpovědnost, rozhodnost, flexibilita, pečlivost aktivní přístup k práci, velmi kvalitní komunikační dovednosti znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, dobrá znalost práce s PC ochotu pracovat v církevní organizaci a respekt k jejímu poslání, hodnotám a Kodexu NABÍZÍME: zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení možnost odborného růstu a profesního rozvoje, průběžné vzdělávání práci v příjemném prostředí a kolektivu, podpora týmu, zaškolení, spolupráce s odborníky podpora externího supervizora možnost seberealizace, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti pružnou pracovní dobu, 5 - 6 týdnů dovolené a další firemní benefity KONTAKT: telefonicky, e-mailem