Skladník s VZV

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Ostrava-město
Kontaktní osoba Ulčáková Jana
Kontaktní telefon 595 131 780
RegionMoravskoslezský

Detail pozice:

POPIS POZICE
Pro společnost zabývající se elektronickou výrobou hledáme pracovníky do skladu.

- skladové práce - vychystávání zboží
- obsluha VZV (elektro vozík do 6m)

Práce je v třísměnném provozu a místo výkonu je Horní Suchá.
Nástup: ihned

POŽADAVKY
- schopnost pracovat v třísměnném provozu
- Průkaz na VZV a zkušenosti s jeho obsluhou
- ukončené středoškolské vzdělání maturitní zkouškou, na oboru nezáleží

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- příplatky za směnnost (odpolední 10%, noční 10% + 6kč).
- příplatky za přesčasy přes týden 33%, v sobotu 50%.
- nárok na dovolenou 25 dnů
- příjemné pracovní prostředí

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 4-21-307737/FB

Další informace