Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Firma PEPSICO CZ s.r.o.
Místo pracoviště PEPSICO CZ s.r.o. - 001, Kolbenova 510/50, Vysočany, 190 00 Praha 9
Kontaktní osoba Martin Cach
Kontaktní telefon +420 266 191 200
RegionPraha

Náplň práce: o Příprava nakládky o Vykládání a nakládání nákladních a ostatních aut o Vážení a přesun materiálu z řad o Dodržování BOZP, PO, GMP, FIFO a Bezpečnosti potravin o Každodenní údržba a zabraňování škodám na svěřeném majetku o Úklid skladových prostorů Požadujeme: o řidičský průkaz na VZV na 5 tun výhodou o obsluha regálů až do výšky 11,5 metru o spolehlivost, pracovitost o schopnost pracovat v týmu o dobrou fyzickou kondici o ochotu pracovat na směny o zkušenosti se systémem SAP WMS/Warehouse Management System výhodou Nabízíme: o Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou o Mzdové ohodnocení 21 000 - 28 000 Kč vč. příplatků (dle zkušeností) o Náborový příspěvek 7 000 Kč o 1 týden dovolené navíc = 25 dnů dovolené celkem o Příspěvek na stravování (firemní kantýna) o Příspěvek až 1 000 Kč na dopravu o Příspěvek až 5 000 Kč na ubytování o Nákup výrobků za zvýhodněnou cenu o Životní a úrazové pojištění o Výhodný firemní mobilní tarif o Další benefity formou kafeterie o Pracovní oděv o Odborná školení o Místo výkonu práce: Praha 9, Kolbenova (výborná dostupnost - metro B) Nástup možný ihned!