Servisní technik

Firma Manpower
Kontaktní osoba Jana Prchalová
RegionStředočeský

Detail pozice

Náplní práce je servis bazénových technologií, jako jsou čerpadla, filtry a pumpy u komerčních bazénů a soukromých VIP klientů. Budete mít na starost jak plánované opravy a preventivní prohlídky, tak zásahy v případě poruch a havárií.

Požadujeme

Neobejdete se bez platné vyhlášky 50 §6 a řidičského průkazu. Hledáme někoho, kdo je ochotný jezdit ke klientům po celé České republice. Zkušenost s bazénovými technologiemi není nutná, stačí chuť se učit a zlepšovat. Pozice je vhodná i pro absolventy!

Nabízíme

Nabízíme pracovní pozici v menší firmě s přátelskou atmosférou, důkladné zaškolení a možnost samostatně si organizovat práci. Budete mít k dispozici max. 3 roky staré služební auto, které po dohodě můžete využívat i k soukromým účelům. Zároveň dostanete mobil, notebook a týden dovolené navíc. Budete mít pevnou pracovní dobu, a pokud by klient měl individuální požadavky (večer, víkend), máte možnost nechat si přesčas proplatit či vzít si náhradní volno. Společnost není závislá na sezóně – nemusíte se tedy bát neúměrné zátěže v létě a nudy v zimě!