SERVISNÍ MECHANIK - AUTOMECHANIK

Firma TEDOM a.s.
Místo pracoviště TEDOM a.s.-pracoviště Paskov, Rudé armády 637, 739 21 Paskov
Kontaktní osoba Zdeňka Malá
Kontaktní telefon +420 953 311 003
RegionMoravskoslezský

Popis pozice: * servis kogeneračních jednotek (běžná údržba, opravy a poruchy, větší opravy zařízení) * držení hotovostní služby * flexibilní pracovní doba dle požadavků zákazníků * v servisní posádce jezdí dva lidé (mechanik a elektrikář) * servisní základna Bohumín-Vrbice, kde se rovněž nachází sklad náhradních dílů Požadujeme: * min. SOU v oboru automechanik, mechanik, opravář zemědělských strojů * řidičský průkaz sk. B * praxe v oboru výhodou * manuální zručnost * znalost práce na PC * znalost cizích jazyků výhodou * spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost * pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů Nabízíme: * perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě * možnost seberealizace – odborný a profesní růst * odpovídající platové ohodnocení * k dispozici služební vůz, notebook, mobilní telefon * vzdělávací kurzy * firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, finanční bonus za docházku bez absence…)