SEŘIZOVAČ/NÁSTROJAŘ v ŽEBRÁKU, 30 000 Kč/měs.

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Kladno
Kontaktní osoba Team Assistant
Kontaktní telefon (+420) 242 456 650

Detail pozice:

POPIS POZICE
Jste manuálně zručný, nevadí Vám práce ve třísměnném provozu a máte zkušenosti se seřizováním strojů? Zašlete nám svůj životopis a staňtě se součástí společnosti působící v automobilovém průmyslu!

Vaší náplní práce bude zajišťování bezproblémového chodu výrobního zařízení, snižování výskytu poruch a další úkony s tím spojené.

Třísměnný provoz
Nástup: IHNED
Lokalita: Žebrák
Mzda: 30 000 Kč/měs.

POŽADAVKY
- SOU/SŠ - nástrojař, seřizovač, zámečník
- Zkušenost s údržbou nástrojů, přípravků, strojů
- Manuální zručnost

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- Příspěvek na dojíždění (až 72000,- / rok)
- Příspěvky na stravování
- Příspěvek na jazykové vzdělávání ve výši až 14400,- / rok
- Příspěvek na důchodové pojištění
- 6 týdnů dovolené
- Smlouvu na dobu neurčitou

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Referenční číslo: 13-21-282771/FB

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace