Revizní lékař/lékařka - Praha

Firma VZP ČR

Náplň práce

  • komunikace s poskytovateli zdravotní péče
  • kontrola a posuzování způsobilosti poskytovatelů zdravotní péče k výkonu zdravotní péče
  • komunikace s příjemci zdravotní péče
  • provádění komplexních revizních činností ZZ
  • komplexní kontrola a revize správnosti a oprávněnosti vyúčtované zdravotní péče
  • schvalovací a potvrzovací/povolovací činnost pro zdravotní péči poskytovanou v ČR

Požadujeme

  • VŠ vzdělání lékařského směru
  • základní orientace ve zdravotnické legislativě
  • dobré uživatelské znalosti práce s PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • nástup možný dohodou
  • dobré komunikační dovednosti a samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • profesionalitu, loajalitu, odpovědnost, efektivitu, dynamičnost a spolupráci

Nabízíme

  • skvělou příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností dalšího prodloužení na dobu neurčitou
  • motivační systém odměňování
  • silné a stabilní zázemí perspektivní společnosti
  • možnosti rozvoje a dalšího vzdělávání
  • 5 týdnu dovolené a další volno (sick days)
  • pružnou pracovní dobu, stravenky a další výhody z bohatého benefitního programu

Místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete jako přihlášku do výběrového řízení:

  • strukturovaný životopis s přehledným uvedením pracovišť a doby zaměstnání
  • kopii lékařského diplomu
  • kopie dokladů o získání specializované event. i zvláštní odborné způsobilosti
  • kopii dokladu o členství v lékařské komoře
  • výpis z rejstříku trestů