Retenční manažer CRM - Junior

Firma Česká pojišťovna a.s.
Kontaktní osoba Hana Rudlová
RegionPraha
Lehce se orientujete v souvislostech a umíte si věci spojit? Rádi komunikujete a prezentujete? Chcete tvořit a baví vás to? Říkáte ano? Pak nabízíme šanci stát se součástí jednoho z největších CRM týmů v oblasti pojišťovnictví a bankovnictví v České republice.

Aktuálně obsazujeme pozici Retenční manažer CRM - Junior.

Co bude vaším úkolem

  • podílet se na inovacích retenčního procesu pro obchodní síť jedné z největších pojišťoven v České republice
  • vymýšlet, tvořit a vyhodnocovat retenční aktivity
  • zkoumat data z oblasti retence a vyvozovat z nich další vývoj
  • spolupracovat s ostatními útvary v pojišťovně a podporovat cíle v oblasti retence a budování vztahu s našimi klienty
  • informovat manažery obchodní sítě o výsledcích a pomáhat jim zlepšovat retenci klientů, díky našim obchodníkům

Jak si vás představujeme

  • Máte chuť získávat nové zkušenosti a chcete se rozvíjet v prostředí CRM
  • Baví vás o věcech přemýšlet a myšlenky přetvářet v činy, zkoušet nové věci
  • Rádi komunikujete s lidmi a uvažujete nad tím, co je dobré pro klienta
  • Baví vás realizovat projekty zaměřené na obchodní síť
  • Velké plus je vaše povědomí o pojistném trhu ve smyslu konkurenčního porovnání
  • Kreativita pro vás není cizí slovo
  • Máte spoustu energie, zápal a nadšení

Když se domluvíme, jak to bude vypadat

  • Jsme velká firma s tradicí a práce u nás není vždy jednoduchá. Uvést ale něco v život znamená velkou výzvu a pocit zadostiučinění, když to zafunguje
  • Jsme firma s více než čtyřmi tisíci zaměstnanci, o zábavu tady není nouze
  • Jde nám o to, aby se vám u nás líbilo a dobře pracovalo, postaráme se proto i o vzdělávání a odborný růst
  • O stravenkách, notebooku a telefonu a dalších benefitech pro zaměstnance asi mluvit nemusíme…
  • Čeká na vás tým kolegů, kteří se dovedou navzájem podpořit a sdílet svoje zkušenosti a znalosti

Obrázek v inzerátu

detail-4