Redaktor Management News a HR News

Firma IVITERA a.s.
Místo pracoviště Kafkova 605/16, 16000 Praha - Dejvice, Česká republika
Kontaktní osoba Tomáš Pospíchal, tomas.pospichal@ivitera.com, +420 731 169 886
RegionPraha

Internetový portál HR News (www.hrnews.cz) / Management News (www.managementnews.cz) hledá nového kolegu pro přípravu a tvorbu článků a jejich editace.

Náplní práce je tvorba textů redakce (1-2 články denně dle zahraničních zdrojů) a koordinace přípravy kampaní klientů našich projektů včetně osobní komunikace s klienty. Součástí práce je také řízení plánu článků, které na našich webech vycházejí, stejně tak na sociálních sítích (Facebook, LinkedIn)

Očekáváme zkušenosti s publikováním vlastních textů (blog, redakční články, videoobsah), základní orientaci v komunikaci na sociálních sítích a velmi dobrou znalost českého jazyka.

Uvítáme u Vás také samostatnost a organizační schopnosti pro dodržení termínů kampaní. Náplní práce jsou také občasné výjezdy mimo Prahu, do místa působení klientů HR News a přímá komunikace s klienty, a to jak telefonicky, tak osobně. Náklady na dopravu jsou samozřejmě hrazeny.

Management News a HR News se zaměřuje na oblast řízení týmů a lidí, trendy v řízení firem. Našimi klienty jsou poradenské a vzdělávací společnosti, které jsou špičkou ve svém odvětví.

Požadovaný časový rozsah práce je zhruba 25-30 hodin týdně. Práci je možné sladit se studiem.

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis včetně odkazů na publikované texty.

Těšíme se na Vás!


 

Typ smluvního vztahu: Práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Délka pracovního poměru: od 1.8.2018 do 28.2.2019
Plat: 130 - 200 Kč/hodina
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace