Recepční

Firma ISS Facility Services s.r.o.
Místo pracoviště ISS Facility Services s.r.o.místo výkonu práce, Praha 4
Kontaktní osoba Jitka Janáčková
Kontaktní telefon +420 776 433 889

Náplň práce: . Starost o zajištění plynulého chodu recepce . Přijímání návštěv, obstarávání občerstvení . Přijímání telefonických hovorů a jejich přepojování . Zajišťování pošty a kurýrní služby . Administrativní výpomoc managementu . Překlady z anglického a slovenského jazyka . Úzká spolupráce s personálním oddělením . Objednávání a doplňování kancelářských potřeb Požadujeme: . Min. SŠ vzdělání . Pokročilou angličtinu slovem i písmem . Příjemné a reprezentativní vystupování . Samostatnost, zodpovědnost, proaktivitu a pečlivost . Organizační schopnosti . Uživatelská znalost MS Office . Praxe výhodou, není však podmínkou Nabízíme: . Stabilní pracovní místo v silné mezinárodní společnosti . Příjemné pracovní prostředí . Přátelský kolektiv . Multisport karta . Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce . Odpovídající platové podmínky . Nástup: září 2017