Python vývojář

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Hlavní město Praha
Kontaktní osoba Laurinová Denisa
Kontaktní telefon (+420) 242 456 610
RegionPraha

Detail pozice:

POPIS POZICE
Hledáme nadšence do Pythonu, který se připojí mladého kreativního týmu menší české firmy, která vyvíjí aplikace v oblasti mobilní zábavy či e-commerce, online-hry atd.

Společnost rozšiřuje svůj 4členný tým a hledá zkušeného Python vývojáře, který bude pracovat na různých projektech pro zákazníky společnosti. Jedná se o rozvoj stávajících i nových řešení, vývoj dílčích systémů a spolupráci na návrhu architektury produktu.

POŽADAVKY
- Dobrá znalost Pythonu
- Stejně tak SQL a databází
- Středně pokročilá úroveň angličtiny

Uvítáme:
- Zkušenost s verzovacími systémy a základy Unix/Linux

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
Co firma nabízí?

- Přátelské a neformální prostředí
- Sídlo v centru Prahy
- Firemní jazykové kurzy a jiná školení, účast na odborných konferencích
- Možnost home office

... a hlavně velké množství zajímavé práce

Možnost nástupu ihned nebo dle dohody

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 2-10-312209/FB