PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ s AJ

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Kladno
Kontaktní osoba Günther Robert
Kontaktní telefon +420 567 588 914
RegionStředočeský

Detail pozice:

POPIS POZICE
Příležitost pro ty, co mají zkušenosti s APQP – zavádění nových projektů do výroby a jejich plánování vč kvality. Je take důležitá komunikace anglicky formou mluvenou I psanou.
Pokud dané požadavky splňujete, pošlete nám aktuální životopis.
Pokud projdete úspěšně výběrovým řízením, vaší další náplní práce bude:

- spolupráce s obchodním oddělením při přípravě podkladů pro poptávkové řízení
- tvorba toku výroby (flow chart), procesování FMEA a spolupráce na tvorbě kontrolních plánů
- výpočty nákladů na dané projekty
- spoluodpovědnost za aplikaci nových, moderních procesů a technologií do výroby
- aktualizace výkonových norem

Na této pozici nevedete žádné podřízené.
Výše nástupní mzdy se bude odvíjet podle zkušeností, osobnostních předpokladů.

Nástup možný ihned

POŽADAVKY
- SŠ/VŠ technického směru
- AJ slovem i písmem
- praxe na stejné či podobné pozici
- tvorba technické dokumentace
- organizační schopnosti a analytické řešeni
- časová flexibilita
- ŘP sk B

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- každoroční valorizace mzdy cca + 2%
- závodní stravování
- penzijní připojištění
- + 20% bonusy ze základní mzdy (všichni vždy dostávají, pouze v případě hrubého neplnění prac. povinností ne)
- firemní akce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 6-30-304558/FB

Další informace