Projektový manažer

Firma MORKUS Morava s.r.o.
Místo pracoviště MORKUS Morava s.r.o. - pracoviště Slavíč, Hranice VII-Slavíč 125, 753 61 Hranice 4
Kontaktní osoba Bc. Filip Komoň
RegionOlomoucký

Náplň práce: samostatné vedení projektů v oblasti výstavby, popř. demontáže, sil, nádrží a zásobníků v ČR; kontrola a dohlížení na plnění projektů; časový odhad náročnosti projektu; zpracovávání pravidelný zpráv o stavu projektu; komunikace s investorem, dodavateli či subdodavateli; účast na kontrolních dnech; rozdělování práce v rámci projektu Požadujeme: vzdělání nebo zkušenosti v oboru; technické myšlení a čtení technické dokumentace; organizační a komunikační schopnosti; odolnost vůči stresu, zodpovědnost a spolehlivost, časovou flexibilitu; řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič; znalost anglického jazyka na komunikační úrovni a zkušenosti z oblasti výstavby sil a nádrží výhodou Nabízíme: školení a kurzy, možnost profesního růstu, osobní ohodnocení, prémie Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: filip.komon@morkus-morava.cz