PROJEKTANT TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ

Firma DEL a.s.
Místo pracoviště DEL a.s. - Žďár nad Sázavou, Strojírenská 2270/38, 591 01 Žďár nad Sázavou 1
Kontaktní osoba Eva Krejčová
Kontaktní telefon +420 566 657 209
RegionVysočina

Náplň práce: - vývoj mechaniky technologických automatizačních celků - zpracování layoutů linek, příprava technické části nabídek - příprava dokumentace k technické části zařízení - komunikace a jednání se zákazníkem po technické stránce projektů Požadujeme: - VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání v oboru strojírenství - znalost práce v 2D Autocad (3D SW výhodou), znalost MS Office - základní znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni - praxe v oboru strojírenství (konstrukce strojů a zařízení) výhodou - prostorovou představivost, orientaci ve strojních výkresech, aktivní přístup, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost - rozšiřování odborných znalostí, sledování aktuálních trendů souvisejících oborů a technologií Nabízíme: - zajímavou práci na moderních technologiích - kvalitní pracovní prostředí - možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst - výhodné mzdové podmínky s motivační složkou mzdy - stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní připojištění - příspěvky na stravování - týden dovolené navíc - pružné rozvržení pracovní doby