PRODEJCE V OBCHODNÍM DOMĚ – FIX + BONUSY

Firma Manpower
Kontaktní osoba Barbora Sýkorová
RegionKrálovéhradecký, Pardubický

Detail pozice

Hledáme nového kolegu/kolegyni s obchodním duchem, příjemným vystupováním a chutí pomáhat a radit našim zákazníkům při výběru nového nábytku nebo bytových doplňků!

 Náplň práce:

- prodej nábytku nebo bytových doplňků

- nabídka dodatečných služeb (doprava, montáž, splátkový prodej)

- péče o zboží na svěřeném úseku

- dodržování a kontrola pořádku na oddělení

Požadujeme

 Požadujeme:

- středoškolské vzdělání (ÚSO/SŠ)

- obchodního a prodejního ducha s orientací na dosahované výsledky

- komunikační dovednosti

- ochotu pracovat v 12ti hod. směnách (krátký/dlouhý týden)

- praxe v obchodě výhodou

Nabízíme

- odpovídající platové ohodnocení vč. motivačního provizního systému

- neustále zvyšování kvalifikace formou školení

- nárůst dovolené až na 5 týdnů

- zaměstnanecké slevy na nákup zboží z našeho sortimentu

- dary a příspěvky při životním jubileu

- stravenky

Nástup možný ihned!

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte, zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí týmu!