Právník v úpisu pojištění odpovědnostních rizik

Firma Česká pojišťovna a.s.
Místo pracoviště Na Pankráci 1720 123 Praha Nusle 14000
Kontaktní osoba Hana Rudlová
Česká pojišťovna, a.s., člen mezinárodní skupiny Generali, hledá spolehlivého, precizního uchazeče/uchazečku na pozici Upisovatele pojištění odpovědnostních rizik.

Co bude Vaším úkolem?

  • zpracovávat individuální kalkulace a pojistné smlouvy v oblasti pojištění odpovědnostních rizik
  • zajišťovat stanovení rozsahu a podmínek rizik přijímaných do pojištění v rámci svěřených kompetencí
  • vyjednávat podmínky pojištění nad rámec vlastních autorit s kolegy v rámci Generali holdingu
  • aktivně komunikovat s makléři na pojistném trhu s cílem realizovat nové obchodní příležitosti a rozvíjet obchodní vztahy
  • úzce spolupracovat s kolegy zajišťujícími správu pojištění a poskytovat odbornou podporu ostatním týmům
  • odpovídat za spravované průmyslové portfolio

Jak si vás představujeme?

  • máte VŠ vzdělání s právním zaměřením (vhodné i pro absolventy)
  • ovládáte komunikaci v angličtině
  • máte smysl pro přesnost a pečlivost
  • dokážete se samostatně rozhodovat

Když se domluvíme, jak to bude vypadat?

  • jsme velká firma, o zábavu tu není nouze
  • budete pracovat v pojišťovně, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují
  • nabízíme zajímavou a odpovědnou práci v oblasti průmyslových rizik
  • čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří se dovedou navzájem podpořit a sdílet zkušenosti
  • jde nám o to, aby se vám u nás líbilo a dobře pracovalo, postaráme se proto i o vzdělávání a odborný růst
  • o stravenkách, notebooku a telefonu asi mluvit nemusíme…

Doplňující informace:

  • místo pracoviště: Praha 4 – Pankrác
  • nástup: dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Obrázek v inzerátu

detail-4