Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Hlavní město Praha
Kontaktní osoba Sova Jiří
Kontaktní telefon (+420) 242 456 610
RegionPraha

Detail pozice:

POPIS POZICE
Chcete se podílet na vývoji toho nejlepšího z kolejových vozidel? Láká vás spojit vaši kariéru s největším světovým výrobcem vlaků? Máte chuť pracovat na nových a zajímavých projektech a dále rozvíjet svojí kariéru? Máme pro Vás jedinečnou a neopakovatelnou šanci!


Ve spolupráci se společností Cyient otevíráme nové vývojové centrum pro světovou jedničku v oboru osobních kolejových vozidel. V rámci tohoto vývojového centra situovaného v Praze hledáme kandidáty na pozici:

ELEKTROMECHANICKÝ DESIGNER

Na této pozici budete především zodpovědní za:

- Design mechanických částí vlaku, které jsou v úzkém kontaktu s elektrickými přístroji
- Ovládací panely, kontroléry, odpojovače/připojovače, bezpečnostní zařízení, skříňky apod
- Tvorba Logických schémat
- Modely přístrojů v CATIA
- Tvorba kusovníků a technické dokumentace

POŽADAVKY
- SŠ / VŠ technického zaměření
- Relevantní zkušenost v oblasti mechanického designu
- Znalost CAD, velkou výhodou je CATIA
- Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- Extra dovolená navíc
- Stravenky
- Pracoviště v moderních prostorách v centru Prahy
- Práce v nadšeném týmu profesionálů
- Účast na zajímavých mezinárodních projektech
- Možnost získání cenných profesních zkušeností v nadnárodní společnosti
- Možnost dalšího vzdělávání

Máte zájem o podrobnější informace o tomto projektu? Neváhejte mne kontaktovat na přímo, případně se podívejte na www.grafton.cz/microsites/koleje/ kde se můžete dozvědět podrobnější informace, včetně aktualit z dění v tomto novém vývojovém centru!


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Referenční číslo: 2-30-210520/FB

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace