Pozice skladníka (až 17 500 Kč) čeká právě na Vás!

Firma Manpower
Kontaktní osoba Jiří Havránek
RegionMoravskoslezský

Detail pozice

Co Vás čeká?

Klasické skladnické práce jako příjem a výdej zpoží, jejich evidence a kontrola skladových zásob. Zároveň předpokládáme, že budete schopni reportovat současný stav Vašemu nadřízenému či dalším kolegům.

Požadujeme

Proto je hlavním předpokladem Vaše spolehlivost, zodpovědnost a též administrativní schopnosti, jako například práce s MS Office (Excel). Pokud tedy již máte zkušenosti s obdobnou pozicí, jste ta pravá či ten pravý, koho hledáme!

Nabízíme

Můžeme Vám nabídnou řadu výhod:

- dlouhodobou a stabilní práci s pravidelnou mzdou s příplatky až 17 500 Kč měsícně
- příspěvek na závodní stravování
- skvělou dostupnost do práce, díky čemuž ušetříte spoustu času
- čisté a tiché pracovní prostředí v moderní výrobní hale
- šikovným kolegům můžeme slíbit možnost kariérního růstu v rámci firmy

Tak na nic nečekejte a udělejte krok vstříc nové kariéře!

Kontaktovat nás můžete telefonicky: 558 272 838, odpovědním formulářem, či se s životopisem zastavte na naší pobočce.

Těšíme se na spolupráci!
ManpowerGroup - podpora pro Váš profesní a kariérní úspěch.