POZICE PRO ABSOLVENTY VŠ | HARDWARE INŽENÝR

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Hlavní město Praha
Kontaktní osoba Šišková Júlia
Kontaktní telefon (+420) 242 456 610
RegionPraha

Detail pozice:

POPIS POZICE
Mezinárodní R&D centrum v Praze hledá nové kolegy, absolventy technických škol, do vývojového týmu na pozici:

HARDWARE INŽENÝR

Náplní práce bude:
- návrh a vývoj HW pro průmyslovou automatizaci
- tvorba PCB
- výběr prototypů
- tvorba technické dokumentace
- testování
- komunikace napříč společností, včetně zahraničních poboček společnosti

POŽADAVKY
- VŠ vzdělání
- zkušenosti s návrhy HW nebo PCB velkou VÝHODOU
- pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny pro denní využití
- samostatnost, chuť se učit
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- variabilní složka platu
- 5 týdnů dovolené
- sick days
- jazykové kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění
- cafeteria program
- flexibilní pracovní doba

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 2-30-315704/FB

Další informace