POHODOVÁ ÚČETNÍ (možný zkrácený úvazek)

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Brno-město
Kontaktní osoba Valná Lenka
Kontaktní telefon (+420) 542 424 511

Detail pozice:

POPIS POZICE
- bankovní výpisy & platby (účtování bankovních výpisů ke všem účtům společnosti, příprava platebních příkazů – zástup za účetní junior)
- prodejní objednávky & odběratelské faktury (zadávání prodejních objednávek do informačního systému, odběratelské faktury)
- dodavatelské faktury (kontrola správnosti a úplnosti účtování ve správci dokumentů, párování nákupních objednávek a příjemek s fakturami od dodavatelů – zástup za účetní junior)
- měsíční/čtvrtletní uzávěrka (inventury účtů, závěrkové operace,přecenění pohledávek a závazků)
- DPH (připrava a kontrola podkladů pro DPH a předávání ke zpracování účetní hlavního závodu)
- hlášení Intrastat (připrava a kontrola podkladů pro Intrastat)
- evidence dodavatelů & zákazníků (zřizování karet nových obchodních partnerů – zástup za účetní junior)
- interní reporting (případný zástup za finančního ředitele)

POŽADAVKY
- min. SŠ ekonom.zaměření či relevantní praxe
- orientace v problematice DPH
- AJ alespoň mírně pokročilý (maily,reporting)
- velmi důležitá je Vaše osobnost, hledáme člověka, který padne do mladého pohodového kolektivu

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- stravenky
- multisport karta
- pružná pracovní doba
- další uplatnění v mezinárodní korporaci

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 16-11-308550/FB

Další informace