PLC PROGRAMÁTOR - bez cestování

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Ostrava-město
Kontaktní osoba Team Assistant
Kontaktní telefon +420 595 131 777

Detail pozice:

POPIS POZICE
Rádi byste uplatnili své zkušenosti v oblasti automatizace ve výrobní společnosti? Pokud nechcete v rámci své práce cestovat, máme tady pro Vás atraktivní nabídku.
Právě hledáme PLC PROGRAMÁTORA!

Náplň práce
* zjišťování příčin poruch, návrh zlepšení
* realizace a uvádění do provozu nové projekty automatizace
* analýza technologických procesů
* provádění údržby a oprav automatizační techniky

POŽADAVKY
* min. SŠ vzdělání elektro nebo strojní
* min. 2 roky praxe na obdobné pozici
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* vyhláška 50/1978 Sb, § 6
* znalost tvorby aplikačního SW pro PLC
* znalost HMI systémů

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* 5 týdnů dovolené
* kvartální prémie
* penzijní připojištění či životní pojištění
* příspěvek na stravování
* vzdělávání
* kariérní růst

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 4-30-299086/FB

Další informace