PERSONALISTA/KA za 28 000 Kč/měs.

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Jihlava
Kontaktní osoba Günther Robert
Kontaktní telefon +420 567 588 914
RegionVysočina

Detail pozice:

POPIS POZICE
Příležitost pro toho, kdo má zkušenosti na řadové pozici v personalistice ve výrobní společnosti.
Pakliže jste to právě Vy, pošlete nám životopis a pokud úspěšně projdete výběrovým řízením, náplní práce pro Vás budou:

- nábory nových zaměstnanců, přípravy mzdových výměrů, pracovních smluv/ukončení pracovních poměrů
- vedení evidence o zaměstnancích a kandidátech
- plánování a organizace školení zaměstnanců – BOZP, odborná vzdělávání
- zajišťování vstupních lékařských prohlídek zaměstnanců
- komunikace se závodními lékaři, pracovními agenturami, Úřady práce, poskytovateli služeb BOZP a PO atd.
- přípravy směrnic, reporting vedení, HR marketing
- zajišťování benefitů pro zaměstnance

Nástup možný ihned!

POŽADAVKY
- SŚ vzdělání
- zkušenost na této pozici min. 2 roky
- praxe z výrobní spol. automotive velkou výhodou
- MS Office, především velmi dobrá znalost Excel
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- 25 dní dovolené
- 13. mzda + další benefity
- dotované závodní stravování
- příspěvek na dopravu

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 6-12-305981/FB

Další informace