PART-TIME V ODD. PLÁNOVÁNÍ, 130 Kč/hod

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Hlavní město Praha
Kontaktní osoba Team Assistant
Kontaktní telefon +420 242 456 650

Detail pozice:

POPIS POZICE
COCA-COLA hledá administrativního pracovníka do oddělení plánování!

Máš už nějakou administrativní zkušenost a domluvíš se anglicky?
Pokud ano - pošli nám rovnou svůj životopis.

Na starosti budeš mít:

* Objednávky svěřených surovin a obalových materiálů
* Udržování optimální zásoby surovin a obalových materiálů na skladě
* Vystavování objednávek
* Vyřizování reklamací
* Zadávání dat do systému SAP, administrace zásob v SAPu, kontrola nastavení Master Dat.
* Příprava pravidelných reportů
* Komunikace s dodavateli, přepravci, interními zákazníky, exportními zeměmi a dalšími odděleními v rámci společnosti

Nástup: Co nejdříve
Pracovní doba 20 hod/týden - možnost docházet flexibilně dle domluvy
Spolupráce na 3 měsíce, možnost prodloužení
Mzda: 130 Kč/hod
Lokalita: Praha 9 - Kyje

POŽADAVKY
* Praxe v oblasti administrativy
* Pokročilá znalost anglického jazyka - denní využití v písemné i mluvené formě
* Možnost docházet min. 20 hod/týden
* Výhodou je znalost SAP

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* Stravenky v hodnotě 70 Kč/den
* Tolik nápojů, které Coca-Cola vyrábí, kolik jen dokážeš v práci vypít
* Zaškolení na veškeré procesy a interní systém

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 13-19-308420/FB

Další informace