Osobní bankéř/ka - Světlá nad Sázavou

Firma Česká spořitelna, a.s.
Místo pracoviště Komenského 240 Světlá nad Sázavou Světlá nad Sázavou 58291
Kontaktní osoba Pavla Kosková
RegionVysočina

Co Vás čeká

  • aktivní obchodní a poradenská činnost
  • nabídka a prodej bankovních produktů s orientací na potřeby klienta
  • zpracování běžných bankovních transakcí a zákaznického servisu
  • práce s nejmodernějšími systémy a technologiemi

V našem týmu uvítáme

  • úspěšně ukončené vzdělání, minimálně maturita je však nutností
  • znalost bankovních produktů a praktické zkušenosti ze světa obchodu jsou výhodou
  • schopnost pružně reagovat na požadavky klienta a smysl pro pochopení klienta
  • příjemné vystupování a komunikační schopnosti
  • orientaci na výsledek

Na co se těšit

  • v 1. roce průměrný měsíční příjem ve výši 30.000 Kč a vzdělání v oblasti bankovnictví a financí v hodnotě 250.000 Kč včetně certifikací
  • na práci v Bance roku 2018
  • na získání skvělého přehledu v bankovním oboru a možnost zdokonalit se v něm

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:
  • 25 dní
  • 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu
  • 110 Kč ve stravenkách/den - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 6.000 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 25 000 Kč/rok
  • mobilní telefon a tablet i k soukromým účelům

Typ úvazku:

Plný

Smluvní vztah:

Pracovní smlouva na dobu určitou

Co říkají Vaši budoucí kolegové:

V České spořitelně jsem neoslavil ještě zatím žádné pracovní výročí, protože můj nástup na pozici osobního bankéře byl v polovině roku 2018. Žádný den pro mě nebyl dosud stejný a ani nebude, protože každý klient má jiný pohled na finance. Já ale najdu vždycky společnou řeč a cíl s každým klientem. Možnost posouvat se dál mi ČS hodně pomáhá, protože neustále cílí na vzdělávání svých zaměstnanců, ať už v komunikaci s klienty či různých zkouškách. Tomáš P.