Osobní bankéř/ka - Pečky

Firma Česká spořitelna, a.s.
Místo pracoviště Tř. 5. května 148 Pečky Pečky 28911
Kontaktní osoba Lenka Vendlerová
RegionStředočeský

Co Vás čeká

  • aktivní obchodní a poradenská činnost
  • nabídka a prodej bankovních produktů s orientací na potřeby klienta
  • zpracování běžných bankovních transakcí a zákaznického servisu
  • práce s nejmodernějšími systémy a technologiemi

V našem týmu uvítáme

  • úspěšně ukončené vzdělání, minimálně maturita je však nutností
  • znalost bankovních produktů a praktické zkušenosti ze světa obchodu jsou výhodou
  • schopnost pružně reagovat na požadavky klienta a smysl pro pochopení klienta
  • příjemné vystupování a komunikační schopnosti
  • orientaci na výsledek

Na co se těšit

  • v 1. roce průměrný měsíční příjem ve výši 30.000 Kč a vzdělání v oblasti bankovnictví a financí v hodnotě 250.000 Kč včetně certifikací
  • na práci v Bance roku 2018
  • na získání skvělého přehledu v bankovním oboru a možnost zdokonalit se v něm

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:
  • 25 dní
  • 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu
  • 110 Kč ve stravenkách/den - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 6.000 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 25 000 Kč/rok
  • mobilní telefon a tablet i k soukromým účelům

Typ úvazku:

Plný

Smluvní vztah:

Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Co říkají Vaši budoucí kolegové:

V České spořitelně jsem 6 měsíců, nastoupila jsem zde na pozici bankéř a byl mi umožněn zkrácený poloviční úvazek. Pro mě to byl zásadní parametr, jelikož mám malou dceru a začíná chodit do školky. Velice mě potěšila i možnost navýšit úvazek na 0,8 nebo 0,9. Druhý velký benefit pro mě znamená mzdové ohodnocení a také široká škála benefitů pro zaměstnance. Baví mě práce s kolektivem a i s klienty. Pomoci vyřešit těžké chvíle klientů a podat jim pomocnou ruku. Navíc máme skvělý kolektiv, ve kterém se nemusím bát říct o pomoc nebo radu, a umíme se spolu i zasmát. :) Nikola S.