Operátor výroby v čistých prostorech - až 28 000 Kč

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Hlavní město Praha
Kontaktní osoba Team Assistant
Kontaktní telefon (+420) 242 456 650

Detail pozice:

POPIS POZICE
Právě hledáme OPERÁTORY/KY VÝROBY do farmaceutické společnosti, kteří se postarají o výrobu kapiček a mastí.

Náplň práce:
* obsluha výrobních / balících strojů
* vedení odborné dokumentace
* úklid a sanitaci pracovního prostředí

Mzda: 25 300 Kč/měs. + směnové příplatky (800 Kč ve 2-směnném provozu a 2 400 Kč ve 3-směnném provozu).

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice - dobrá dostupnost MHD

POŽADAVKY
* zkušenosti s čistými nebo přímo sterilními prostory
* ochota pracovat ve třísměnném provozu

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* nástup do kmenu
* nadstandardní příspěvky za práci přesčas a o víkendu
* příspěvek na stěhování 36 000 Kč pro mimopražské uchazeče
* příspěvek na volný čas 10 000 Kč/rok
* roční bonus v průměru ve výši jednoho Vašeho platu
* týden dovolené navíc
* obědy v závodní jídelně za 30 Kč
* odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000kč

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 13-14-316029/FB

Další informace