OPERÁTOR SLÉVÁRNY - OSTRAVA, až 28 000 Kč

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Ostrava-město
Kontaktní osoba Ulčáková Jana
Kontaktní telefon 595 131 780
RegionMoravskoslezský

Detail pozice:

POPIS POZICE
Pracoviště Ostrava - výborná dostupnost z celé Ostravy, Havířova, Orlové, Frýdku-Místku.

Náplň práce:
- obsluha řezacích strojů
- broušení odlitků
- kontrola kvality odlitku speciálními metodami (práce s rentgenem)

Práce v nepřetržitém provozu.

Nástup: IHNED

Pracoviště: Ostrava

POŽADAVKY
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu
- odolnost vůči vysokým teplotám
- fyzická zdatnost
- spolehlivost
- praxe ve výrobní společnosti - výhoda

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- výkonnostní prémie (6-9% při splnění kritérií dle interní směrnice)
- rizikový příplatek 8,51 Kč/hod.
- příplatek za nepřetržitý provoz 500-1000 Kč
- příspěvek na dopravu (500-2000 kč dle vzdálenosti)
- nadstandardní příplatky (přesčas o víkendu 50%)
- 2 dny dovolené navíc
- dotované stravné

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 4-21-294368/FB

Další informace