OBSLUHA KARUSELU - 33 000/měs, 13. plat, 25 dní dovolené

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Zlín
Kontaktní osoba Plšek Radoslav
Kontaktní telefon 725557583

Detail pozice:

POPIS POZICE
Nabízíme pracovní pozici obsluhy KARUSELU.
Jedná se o práci ve Zlíně v režimu 7,5h/den

Náplň práce:

* obsluha karuselu (v týmu pracovníků)
* obrábí větší plastové kusy autodílců
* výměna nástrojů, hotových kusů, čištění

POŽADAVKY
- fyzická zdatnost
- zkušenost s výrobním prostředím

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
* 13. plat
* základní fixní mzda (18 - 23 600)
* 30 -35% měsíční prémie za pracovní výkon (5 - 8 000,-kč)
* Docházkový bonus (500,- Kč formou Flexi Pass)
* TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
* příplatek za práci o víkendu 60%
* stravenky Sodexho ve výši 90,-Kč
* po 6 měsících převod na dobu neurčitou
* extra příplatek za směnnost 8% (zpravidla 1 500 - 2 000Kč/měs)
* závodní stravování - možnost využít firemní kuchyni (jídelna)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 10-21-312053/FB

Další informace