Obchodní zástupce (stavebníctví)

Firma Manpower
Kontaktní osoba Barbora Knihová
Kontaktní telefon +420 727 810 545
RegionOlomoucký

Detail pozice

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň?

- Budete odpovídat za oblast Olomouc až Vyškov

- Se stálými zákazníky budete v každodenním kontaktu, budete přizpůsobovat nabídky jejich potřebám, dohadovat s nimi podmínky, pečovat o jejich potřeby

- Pokud uvidíte novou obchodní příležitost, budete se ji snažit proměnit v nového zákazníka

- Budete sledovat a řešit pohledávky, tvořit a podávat nabídky do veřejných soutěží

- Nevyhnete se ani administrativě, se kterou Vám v případě potřeby pomůže šikovná asistentka

Požadujeme

Na Vás máme jen pár základních požadavků:

- Milovat obchod! Být obchodníkem tělem i duší, být komunikativní, příjemný a vnímavý

- Mít předešlé zkušenosti v oblasti obchodu a stavebnictví

- Aktivní ŘP sk. B

Nabízíme

Získáte řadu skvělých výhod. Jaké to například jsou?

- Pěknou novou velkou kancelář, která bude sloužit pouze Vám

- K práci je samozřejmostí mobil, notebook a auto, které budete moci využívat k soukromým účelům - například na dovolené, která je ve společnosti stanovena na 5 týdnů

- Stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, právní poradenství v rámci společnosti

- Finanční ohodnocení, které se skládá z fixní a bonusové složky

- Získáte různé možnosti vzdělávání a školení (jazykové, PC, kvalita ...)

- A samozřejmě i skvělého šéfa!