Obchodní a stavební příprava - Montované dřevostavby

Firma Manpower
Kontaktní osoba Denisa Hájková
RegionPraha

Detail pozice

Co budete dělat?

- Vašim úkolem bude veškerá obchodní a stavební příprava zakázek, budete zodpovědný za vzorkování domu a firemní vzorkovnu

- Čeká Vás úzká spolupráce se Stavbyvedoucím a vedoucím oddělení, komunikace s klienty ale i se subdodavateli

- V případě potřeby zorganizujete výběrové řízení na dodavatele stavebních prací

- Vyhodnotíte a zpracujete kvality a cenové úrovně nabídek

Požadujeme

Předpokladem pro tuto pozici je alespoň SŠ vzdělání stavebního směru.

Důležitá je praxe v přípravě staveb, nákupu nebo realizace staveb, ale také orientace v projektové dokumentaci a technických normách. Oceníme také dobrou znalost MS Office a AutoCAD. Velikou výhodou pro nás bude Vaše znalost a orientace v problematice subdodavatelských vztahů.

Nabízíme

- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti působící na trhu více než 50 let

- HPP, po prvním roce smlouva na dobu neurčitou, preferujeme dlouhodobou spolupráci

- Nástupní plat 27.000 -30.000 a k tomu bonusy z vyhotovených příprav

- Stravenky, prémie a příspěvek na penzijní připojištění

- Služební mobilní telefon

- Perspektivní zaměstnání a možnost podílení se na významných projektech společnosti

- Lokalita – Horoměřice

Další informace