Obchodně - technický zástupce - JUNIOR

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Hlavní město Praha
Kontaktní osoba Roth Petr
Kontaktní telefon (+420) 242 456 610

Detail pozice:

POPIS POZICE
Přední evropský dodavatel elektro komponent hledá kolegu na pozici OBCHODNĚ-TECHNICKÉHO ZÁSTUPCE do divize Tlak a průtok pro oblast Jihozápad a Jih Čech, Jihlava:

Co se od Vás bude čekat:

- orientace v technickém produktu (např.: ventily, snímače, manometry, pneumatické válce, rychlospojky, hadičky apod.)
- péče o stávající zákazníky (proběhne podrobné zaškolení a seznámení)
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- administrativní zpracovávání obchodních aktivit v moderních kancelářích
- uzavírání smluv / technické konzultace

POŽADAVKY
- SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru (elektro či jiná technická specializace)
- samostatná práce a chuť komunikovat s lidmi
- obchodní zkušenosti VÝHODOU
- alespoň základní komunikace v AJ
- řidičské oprávnění B NUTNOSTÍ!

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- Roční bonus– stanoven na začátku roku, cíle prodeje, hodnocení dle hrubé marže za svěřený region nebo sortiment výrobků. Vyplácí se po uzavření účetního roku. Cca ve výši 1x-4x měsíční hrubá mzda.
- Služební automobil (pouze pozice obchodní zástupce nebo obchodní manažer) i pro soukromé použití (dle platné legislativy)
- Jeden týden dovolené navíc (tj. celkem 5 týdnů)
- Sick-days - 2 dny za kalendářní rok (nárok až po 6 měsících prac. poměru)
- Stravenky Gastro pass Sodexo, nominální výše 110 Kč (firemní příspěvek ve výši 55%). - Multisport karta (zaměstnanec hradí 200 Kč měsíčně, zbytek firma)
- Penzijní připojištění, po 1 roce zaměstnaneckého poměru, společnost přispívá 800 Kč měsíčně
- Výuka angličtiny, dle potřeby každý individuálně, mimo pracovní dobu, lze čerpat příspěvek až do výše 8 000 Kč / rok
- Vánoční dárkový poukaz (800Kč)
- Služební mobilní telefon i pro soukromé použití, v rámci měsíčního paušálu (pro vybrané pozice)
- V kanceláři zdarma k dispozici káva, čaj, balená voda, jablka a svačinové občerstvení

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 2-30-302683/FB

Další informace