MISTR pro nástrojárnu, 35 000 Kč/měs.

Firma Grafton Recruitment
Místo pracoviště Jihlava
Kontaktní osoba Günther Robert
Kontaktní telefon +420 567 588 914
RegionVysočina

Detail pozice:

POPIS POZICE
Hledáme člověka se zkušenostmi na pozici Mistra ve výrobní spol., který má ideálně zkušenosti také s audity a organizování výroby v nástrojárně.
Pokud projdete výběrovým řízením právě Vy, tak vaší náplní práce bude:

- plánování a organizování výroby v nástrojárně
- zodpovědnost za plnění termínů zakázek
- příjem nástrojů na opravu a preventivní údržbu
- optimalizace výrobních procesů
- komunikace s dodavateli služeb pro opravu a výrobu forem
- řízení skladu nástrojů

Nástup možný ihned!

POŽADAVKY
- SŠ nebo SOU strojního zaměření
- praxe na stejné či podobné pozici ve výrobní spol.
- kreativita, komunikační dovednosti
- zkušenosti s řízením lidí výhodou
- ochota práce ve třísměnném provozu

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- 25 dní dovolené
- dotované závodní stravování
- 13. mzda + další benefity
- náborový příspěvek 5000 Kč
- mimořádné příplatky za směnný provoz 500 a 1000 Kč/měs.
- pro třísměnný provoz 100Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- příspěvek na dopravu 500 až 1500 Kč/měs.
- příplatek za zdraví (bez prac. neschopnosti) 500Kč

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Referenční číslo: 6-30-305984/FB

Další informace